Сергій Бостан
Рейтинг
+3.11
Сила
3.68

Сергій Бостан

s-bostan

avatar
)) Ти справді вважаєш, що ми програли виборчу кампанію?? Ти дуже мало знаєш хлопче і не моя справа тебе просвіщати… Тому успіхів тобі в твоїй діяльності!
avatar
Михайло, твоїх рекомендацій ніхто не потребує, тому можеш їх залишити собі. І взагалі, навчись грамотно писати, не личить шокати, тим паче громадсько активним діячам, хоча оскільки я вперше про тебе чую, то мабуть не такий вже активний і громадський…
avatar
Здається порозумілися )) Головне вкладати правильний зміст в поняття, які використовуються. Оскільки часто вони можуть бути сприйнятими двозначно, як в нашому випадку.
avatar
Не погоджусь, що SWOT аналіз щодо визначення портрету політичного лідера є класикою! Його використовували і використовують щодо динамічних процесів і їх аналізу. Все решта це інтерпретації, що з«явились на вимогу часу, оскільки звичайно ніщо не стоїть на місці.
avatar
В своїх коментарях я виходжу з первісних значень SWOT аналізу і політтехнологічного підходу в характеристиці політичного лідера, оскільки ми вже заговорили про політику. Звичайно кожен може вкладати свої значення в ці слова, як я так і ви. Однак ще раз наголошу на тому, що використовую класичні поняття використання SWOT аналізу та базуюсь на політтехнологічних вченнях, які мав нагоду отримати від чудових технологів і політологів, про яких зазначав вище. Ви можете зі мною не погоджуватись, але це моя думка і я її висловив.
avatar
Георгію я не мав на меті когось образити чи поставити під сумнів його слова, просто в політичних науках оцінку політичних лідерів як правило не називають SWAT аналізом, однак це залежить від мети з якою ви це робите. Якщо мова йде про формування пчихологічного портрету, це одне і тут я можу погодитись, однак коли мова йде, як зазначалось в статті, про технологічний підхід, то в політичних науках це формулюють по-іншому. Все залежить від тлумачення і впевнений, що Наталя Юріївна, яку я дуже поважаю, вкладає також свій зміст в ці поняття.
avatar
Практика спілкування з паном Малкіним, Сучковим, Полуектовим, на книжках яких ви вчите політтехнології доводять трішки інше. Для полівалентного розвитку корисно використовувати теоретичні знання на практиці…
avatar
Перший раз чую, щоб SWOT аналіз застосовували щодо характеристики окремих людей… Це вже якесь ноу хау колеги, це трохи з іншої опери )) Та ще й яких людей, особливо вразив вибір Королевської ))
avatar
Ще раз наголошу, що побити рекорд — це не наша мета!!! І коли ми ініціювали це свято 4 роки тому і зараз, ми переслідуємо зовсім інші цілі.
avatar
Точно, дякую Галино )) Я одразу після брифінгу написав, й у вирі емоцій недогледів. Справді офіційна цифра 4189 осіб. Взяли попередній рекорд з запасом ))
avatar
Колеги, друзі: Офіційні результати — 4 186 осіб одночасно вдягнених у вишиванки в одному місці — рекорд встановлений всіма нами в Чернівцях 5 травня на Центральній площі! Всіх вітаю!!!
avatar
Мені здається, що після святкового дійства, яке відбулося вчора, чудової атмосфери, надзвичайного настрою та привітних облич всіх учасників, цей меседж від автора вижив сам себе, тому пропоную більше не акцентувати увагу на неправді, а думати як зробити свято наступного року ще красивішим та глобальнішим!
avatar
Я говорив не про міліціанта, який надав комусь інформацію. Мова йде про достовірні джерела.
avatar
Акція була започаткована на кафедрі Міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин. Що стосується який саме рекорд, то Книга рекордів Гіннеса має свої представництва майже в кожній країні, які й займаються веденням статистики рекордів в своїх країнах. В Україні так само є книга рекордів України, яка входить до загальної книги рекордів Гіннеса, таким чином побиваються два рекорди одночасно: загальноукраїнський та світовий.
avatar
Скоро будуть :)
avatar
Сьогодні спитав Кужель, вона не брала! )
avatar
Позвонив мені головний редактор проекту на 1+1 Анатолій Ярема і запропонував допомогти, і я погодився :))
avatar
Якраз зараз він як ніколи є актуальним!!! Молодь повинна займатися самовдосканаленням і розвитком. Це чуудова гра, яка дає змогу це зробити. Принаймні я все роблю для того, щоб долучити до інтелектуального руху якомога більшу аудиторію, зокрема молодь.
avatar
Закон корупцію не поборить. Його відміна нічого не змінює.
avatar
По-моєму Тягнибок абсолютно не володіє ситуацією в Чернівцях… Щось не видно зворотнього зв'язку в партії. Те що відбувається насправді й те, що коментується — різні речі.